Sztuczne rzęsy na lato? Wybierz kępki!

sztuczne rzęsy w lecie

Zbliża się lato – okres wyjazdów, poznawania nowych ludzi, zwiedzania przeróżnych miejsc i imprezowania. Każdy z nas chciałaby w tym czasie wyglądać idealnie, by móc zrobić wrażenie na innych. Wiele możemy w tej materii osiągnąć dzięki przyklejeniu sobie sztucznych rzęs, które wytrzymują przecież nawet do 4 tygodni! Tylko które wybrać?

Wycieczka do Włoch, plażowanie na Ibizie, imprezy w Chorwacji, zwiedzanie Barcelony… Pomysłów na tegoroczne lato można znaleźć mnóstwo. Podczas realizowania każdego z nich jednak warto dobrze się prezentować. A pomóc nam w tym mogą dobrze dobrane sztuczne rzęsy, które dokleimy same lub które doklei nam specjalistka w gabinecie.

Mając na uwadze fakt, że czasu do wakacji zostało niewiele (bo zaledwie miesiąc), przedstawiamy Wam rzęsy w kępkach! Bo to one wydają się być najkorzystniejszym wyborem, jeśli chodzi o wyjazdy w nieznane.

Dlaczego?

Naturalny efekt – nikt się nie pozna!

Wyjazdy wakacyjne równają się poznawaniu nowych ludzi. Każda z nas przy nowych znajomych chciałaby prezentować się jak najlepiej – wyglądać pięknie, ale nie sztucznie i przerysowanie. Dziś stawia się mocno na naturalne piękno. I dlatego właśnie kępki będą odpowiednie. Mogą one nadać naszemu spojrzeniu nieziemski wymiar, pozostając przy tym dobrze dopasowanymi i wyglądającymi najbardziej naturalnie ze wszystkich propozycji obecnych na rynku kosmetycznym. Dzięki kępkom nikt nie zauważy, że masz doklejone rzęsy, a wszyscy zwrócą uwagę na oszałamiającą ekspozycję Twoich oczu.

Wybieramy kształt – 2D czy 3D?

Kępki mają to do siebie, że dają nam sporo możliwości ich dopasowywania i kreowania z nich różnorodnych kombinacji, które złożą się na całą linię naszego oka. W tej materii pozostawiają daleko w tyle swoje konkurentki – rzęsy na pasku, których ułożenie i kształt są z góry ustalone. Dzięki wyodrębnieniu rzęs 2D jak i 3D możemy mieć pewność, że nasza stylistka będzie miała spore pole do popisu i postara się, żebyśmy podczas planowanego i wyczekiwanego wyjazdu wyglądały naprawdę olśniewająco.

 


Artykuł powstał przy współpracy z https://www.amazinglashes.pl