Mity o powiększaniu ust – czy są prawdziwe?

Kiedy większość z nas słyszy o zabiegu powiększania ust, zdecydowanie najczęściej kojarzy się on z wręcz karykaturalnymi zdjęciami gwiazd show-businessu, które przesadziły z ilością wizyt u swojego ulubionego specjalisty. Nic więc dziwnego, że boimy się korzystania z dobrodziejstw gabinetów zajmującym się tym zabiegiem, a głównym powodem strachu, są domysły i pewne kłamstwa na ich temat. Dziś postaramy się obalić kilka mitów o powiększaniu ust!

Efekt jest zawsze ten sam – „napompowane usta”

Wspomnieliśmy już o tym micie we wstępie – często boimy się, że nasze usta będą wyglądać nie atrakcyjnie, a raczej niczym dwa koła ratunkowe. Trzeba jednak pamiętać o tym, że efekt, jaki uda się osiągnąć, zależy głównie od ilości preparatu wstrzykniętego przez wybranego przez nas specjalistę. Oczywiście nigdy nie jest tak, że za każdym razem jest ona identyczna, a wręcz przeciwnie – dostosowuje się ją do specyfiki wyglądu pacjenta i tego, jaki efekt pragnie osiągnąć. To od nas zależy, czy ma być on subtelny, czy raczej budzić reakcje typu WOW! Prawidłowo wykonany zabieg powinien dać nam zawsze to, czego oczekujemy.

Powiększanie ust jest przeznaczone tylko dla najbogatszych

Ten mit prawdopodobnie wynika z tego, że osobami, u których najczęściej można zaobserwować powiększone usta, są osoby uważane za znane. Zwykle są to gwiazdy filmowe czy też inni członkowie show-businessu. Nie oznacza to jednak tego, że my powinniśmy odmawiać sobie takiej przyjemności! Możemy sobie założyć, że omawiany dziś zabieg powinien kosztować w granicach 1000 – 1500 złotych. Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy jest w stanie wyłożyć taką sumę od ręki w tym momencie, jednak nie jest to granica nie do przeskoczenia!

Zabieg powiększania ust ma bolesne konsekwencje

Odkąd popularność omawianego dziś zabiegu wzrosła, nietrudno natrafić na opinie mówiące o tym, że ma on swoje nieprzyjemne reperkusje. Możemy was zapewnić, że każdy specjalista z tego zakresu przypilnuje, aby wszystko przebiegło maksymalnie bezboleśnie i przyjemnie dla pacjenta. Jeżeli już jednak mówimy o bólu – jest on praktycznie nieodczuwalny, przez skorzystanie ze znieczulenia miejscowego. Natomiast po zakończeniu procedury przez około tydzień możemy odczuwać dyskomfort związany z opuchlizną.

Podsumowanie

Jak sami widzicie, mity dotyczące zabiegu powiększania ust wcale nie są prawdziwe, a wręcz skrywają w sobie ogrom kłamstw, mogących zniechęcić potencjalnych pacjentów do podjęcia się go. My mamy jednak nadzieję, że wraz z zakończeniem tej lektury nie będziecie sugerować się już niepotwierdzonymi historiami, a raczej własnym rozsądkiem! Sprawdźcie ofertę na zabieg powiększania ust w Sopocie http://sopockafabrykaurody.pl/powiekszanie-ust-sopot/