Kosmetyczny prezent dla ukochanego – co wybrać?

Prawdziwym wyzwaniem dla kobiety jest kupienie swojemu mężczyźnie odpowiedniego prezentu – czy to na urodziny czy na święta. Bardzo dobrą opcją może być sprawienie naszemu lubemu jakiegoś kosmetycznego prezentu, który będzie nie tylko miły, ale i przydatny. Dziś mamy dla Was kilka propozycji!

Nie da się ukryć, że znacznie łatwiej jest kupić upominek przyjaciółce niż mężczyźnie. Okazuje się jednak, że i na taką okazję da się znaleźć sposób. Wystarczy przeczytać ten artykuł i zyskać kilka nowych inspiracji!

męskie perfumy

PERFUMY – zawsze dobry prezent

Mówi się, że perfum nie powinno się kupować na prezent innym osobom. Oczywiście zdanie to jest prawdziwe, ale tylko wtedy, gdy danej osoby nie znamy zbyt dobrze i możemy nie trafić z ulubionym zapachem. Jeśli natomiast chodzi o naszego własnego chłopaka lub męża – nasze zadanie jest znacznie ułatwione. Wystarczy,że kupimy mu fiolkę z zapachem, którego używa i możemy być pewne, że prezent będzie trafiony.

SUPER MASZYNKA DO GOLENIA

Jeśli nasz mężczyzna goli zarost, możemy postawić na nową maszynkę do golenia. Cena takiej maszynki wraz z wymiennymi ostrzami oraz kremem do golenia wyniesie nas około 100 złotych, jednak warto te pieniądze zainwestować. Nieco droższą opcją jest golarka elektryczna, która ułatwia poranną toaletę oraz pozwala na uzyskanie ładnych efektów golenia i wycinania wzorów z brody.

szczotka do goleniaZESTAW KREMÓW DO SKÓRY

Mężczyzna – jak wiadomo – również jest człowiekiem i jego skóra – co może niektóre z nas dziwić – również wymaga odpowiedniej pielęgnacji, nie jest przecież złożona z twardych i szorstkich łusek! Dlatego warto postawić na troskę o skórę naszego faceta i kupić mu w ramach prezentu zestaw dobrych kremów nawilżających i oczyszczających twarz. Chłopak na pewno to doceni.

Niezależnie od tego, jaki z powyższych prezentów wybierzemy dla naszego mężczyzny, musimy pamiętać, by zawsze zwracać uwagę na ich skład (no, może poza perfumami) i dobierać je w sposób taki, by pasowały do rodzaju cery naszego ukochanego. Dopiero wtedy prezent będzie w pełni cieszył i przyda się naszemu mężczyźnie!